Pokazywanie postów oznaczonych etykietą metamorfozy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą metamorfozy. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 12 maja 2011

Makijaż

Przed: ... To samo
Po: Zdjęłam te okropne sztuczne rzęsy zmieniłam fryzurę oraz jej kolor i dodałam delikatny naszyjnik
                                                                                                                                         
missmaja003xoxo

sobota, 30 kwietnia 2011

Paznokcie

Przed:No to tak wszystko mi się podoba nie mam nic do zarzucenia
Po: Zmieniłam kolor i zdjęłam tą koronkę z  palca

Makijaż


Przed: Włosy ok, ale jezeli chodzi o makijaż przykro mi ale dla mnie masakra jest tego tu za dużo
Po: zmieniłam wlosy które pewnie nie będą Ci się podobać, użyłam malinowej szminki i odrobinę błyszczyka, oczy pomalowałam w następujący sposób od środka biały a reszta fioletowa następnie dodałam różu na policzki i zmieniłam miejsce położenia pieprzyka a mianowicie pod okiem ale go nie widać

Metamorfoza Pyrgacz

Przed:Wszystko jest ok tylko nie podoba mi się ta torebka : )
PoI: Strój bardziej na na co dzień tunika,czarne rajstopy, świecący sweterek i czarna tobra oraz buty
PoII: Ten zestaw jest zdecydowanie na wyjście, czarna sukienka z różową kokardką, futerkowe bolerko i buty z jakimś puszkiem a do tego torebka kopertówka z różowym akcentem
PoIII: Gorset w kolorze brudnego różu, rurki buty jak w poprzednim zestawie oraz świecący sweterek którego użyłam w 1 zestawie : )

wtorek, 26 kwietnia 2011

Makijaż


Przed: Makijaż jest super nie mam nic do zarzucenia tylko fryzura mi sie nie podoba bo od razu kojarzy mi się z Robertem Patisonem za którym nie przepadam. Ocena to 9/10
Po:Wiem, że nie za bardzo widać ale zmieniłam troszkę oczy a mianowicie nie użyłam czarnego cienia, dodałam też róż oraz zmieniłam fryzurę 

Metamorfoza agaaaaaaaa1

Przed: Ogółem poszczególne części stroju są ładne ale razem już nie tworzą takiego ''zgranego'' zestawu. To tyle ogólna ocena to 5/10
PoI: Więc pierwsza wersja jest bardziej elegancka i wyjściowa i szczerze powiedziawszy bardziej mi się podoba, fioletowa sukienka w czarne paski porozrzucane po całej kreacji, do tego czarny pasek, rajstopy i klasyczne szpilki : )
PoII: Strój ten jest bardziej sportowy, biała bluzka na ramiączka na której jest czarna postać(kobieta) do tego skórzana kurtka , czarne rurki i trampki : )

niedziela, 17 kwietnia 2011

Metamorfoza patusia1011love

Przed: A więc; sukienka mi się podoba, buty też są w porządku, naszyjnik ok ale nic tu do siebie nie pasuje a przede wszystkim to serduszko ; ( i jeszcze ta biała kulka imitująca gumę do żucia nie, nie, nie : (
Po: Założyłam czarną sukienkę (miała być spódniczka ale nie mogłam jej znaleźć) a na to beżowa bluzka z czarnym koniem i tradycyjnie czarne szpilki, mnie się podoba ale to może nie być twój styl : )

czwartek, 14 kwietnia 2011

Makijaż

Przed:Ogółem nie jest źle tylko jakoś nie lubię tych ust sprawiają wrażenie jak by były żółte te zęby ... w sumie oczy są ok, włosy też są nie złe ale jakoś tych kokardek w stylu Lady Gagi
Po: Zmieniłam kolor włosów oraz samą fryzurę,, zmieniłam kolor szminki i dodałam błyszczyk, a w oczach nic nie zmieniłam, dodałam również naszyjnik ale nie jestem co do niego pewna : )
                                                                                                                                          
missmaja003xoxo
Ps. Nie zapomnijcie o konkursie : )

Metamorfoza melisa1566


Przed:Jest OK wszystko mi się podoba ale jest taki jeden mały szczegół... buty jakoś tu nie pasują
PoI: Więc, w pierwszym stroju postanowiłam iść na elegancje darmowa choć ładna sukienka, dziwaczna torebka która kolorem kryształu który znajduje się na środku torebki no i buty siwy, kremowy właściwie nie mam pojęcia jaki to kolor ale w każdym bądź razie pasują.
PoII: Tu postawiłam iść na prostotę, fioletowa koszula w kratę a do tego czarna spódniczka z wysokim stanem oraz  pasek z kokardką którego tu zbytnio nie widać ale.. no i buty na płaskim obcasie : )
PoIII: czarna bluzka ez ramiączek do tego spódnica z wysokim stanem a do rozjaśnienia jaskrawy, żółty pasek i te same buty
PoIV: Nie wiem w jakim stylu jest ten komplecik, ponieważ jest tu troszkę elegancji zarówno jak i prostoty, ale przejdźmy do rzeczy: czarne rurki a do tego turkusowa bluzka mocne korale i bransoletka, te same buty