wtorek, 26 kwietnia 2011

Metamorfoza agaaaaaaaa1

Przed: Ogółem poszczególne części stroju są ładne ale razem już nie tworzą takiego ''zgranego'' zestawu. To tyle ogólna ocena to 5/10
PoI: Więc pierwsza wersja jest bardziej elegancka i wyjściowa i szczerze powiedziawszy bardziej mi się podoba, fioletowa sukienka w czarne paski porozrzucane po całej kreacji, do tego czarny pasek, rajstopy i klasyczne szpilki : )
PoII: Strój ten jest bardziej sportowy, biała bluzka na ramiączka na której jest czarna postać(kobieta) do tego skórzana kurtka , czarne rurki i trampki : )

czwartek, 21 kwietnia 2011

Wyniki konkursu : )

Witam serdecznie!
W związku z tym, że nie było dużo zgłoszeń nagroda się nie powiększyła
Więc zwycięża
Truskawa30 - 50sd
oraz 2 wyróżnienia dla
malinowakrolowa - 10sd
paige.mathews - 10sd
proszę się zgłosić po nagrodę do mnie (missmaja003) macie na to 2 dni inaczej nagroda przepadnie !
A o to prace:


niedziela, 17 kwietnia 2011

Metamorfoza patusia1011love

Przed: A więc; sukienka mi się podoba, buty też są w porządku, naszyjnik ok ale nic tu do siebie nie pasuje a przede wszystkim to serduszko ; ( i jeszcze ta biała kulka imitująca gumę do żucia nie, nie, nie : (
Po: Założyłam czarną sukienkę (miała być spódniczka ale nie mogłam jej znaleźć) a na to beżowa bluzka z czarnym koniem i tradycyjnie czarne szpilki, mnie się podoba ale to może nie być twój styl : )

czwartek, 14 kwietnia 2011

Makijaż

Przed:Ogółem nie jest źle tylko jakoś nie lubię tych ust sprawiają wrażenie jak by były żółte te zęby ... w sumie oczy są ok, włosy też są nie złe ale jakoś tych kokardek w stylu Lady Gagi
Po: Zmieniłam kolor włosów oraz samą fryzurę,, zmieniłam kolor szminki i dodałam błyszczyk, a w oczach nic nie zmieniłam, dodałam również naszyjnik ale nie jestem co do niego pewna : )
                                                                                                                                          
missmaja003xoxo
Ps. Nie zapomnijcie o konkursie : )

Metamorfoza melisa1566


Przed:Jest OK wszystko mi się podoba ale jest taki jeden mały szczegół... buty jakoś tu nie pasują
PoI: Więc, w pierwszym stroju postanowiłam iść na elegancje darmowa choć ładna sukienka, dziwaczna torebka która kolorem kryształu który znajduje się na środku torebki no i buty siwy, kremowy właściwie nie mam pojęcia jaki to kolor ale w każdym bądź razie pasują.
PoII: Tu postawiłam iść na prostotę, fioletowa koszula w kratę a do tego czarna spódniczka z wysokim stanem oraz  pasek z kokardką którego tu zbytnio nie widać ale.. no i buty na płaskim obcasie : )
PoIII: czarna bluzka ez ramiączek do tego spódnica z wysokim stanem a do rozjaśnienia jaskrawy, żółty pasek i te same buty
PoIV: Nie wiem w jakim stylu jest ten komplecik, ponieważ jest tu troszkę elegancji zarówno jak i prostoty, ale przejdźmy do rzeczy: czarne rurki a do tego turkusowa bluzka mocne korale i bransoletka, te same buty  

Makijaż

Przed: Sorry, że tak piszę ale wyglądasz jak KLOWN, na prawdę jest okropnie
Ocena:4/10
Po:Więc stanowczo poprawiłam stan Twojej doll, wybacz ale nie cierpię tych oczu ale ok, nie miałaś za bardzo kosmetyków więc użyłam zwykłej czerwonej szminki i pomalowała oczy tuszem dodałam też cień którego nie widać, zostawiłam jeden kolczyk i zmieniłam fryzurę jak widzisz  : )

                                                                                                                                      missmaja003xoxo
Ps.Nie zapomnijcie o konkursie 2 notki niżej 

Metamorfoza Sparkleeee

Przed: Więc tak ogółem nie jest najgorzej, lecz zniechęca mnie to, że dodatki są srebrne a jeden z naszyjników jest złoty, nie, nie, nie... torebka; niby pasuje ale jest okropna... 
moja ocena stroju to 7/10
PoI: Strój na luzie, do szkoły, na zakupy coś w tym stylu zwykła koszulka, sweterek, rurki i szpilki jest ok : )
PoII: Ten strój jest nieco wyjściowy, złota sukienka z DKNY, sorry za rękawiczki(przyjmijmy, że ich nie ma) czarne rajstopy i obcasy
PoIII: Zestaw na dyskotekę czy imprezę mnie osobiście się podoba, niestety nie miałaś czarnych szpilek więc musiałam w prawie każdym zestawie dawać te same buty sorry. Fioletowa spódniczka z troszkę wyższym stanem a do tego bokserka chyba z cekinami do tego rockowe rękawiczki i gotowe : )
PoIV: Jak sama widzisz komplecik bardziej elegancki nawet powiedziałabym galowy, spódnica z paskiem a do tego galowa bluzka na długi rękaw (tu też nie miało być rękawiczek)
Coś od siebie: Muszę Cię pochwalić, ponieważ masz tak mało pkt (168), a Twoja szafa aż pęka d fajnych kompletów ; ]

niedziela, 10 kwietnia 2011

Przeprosiny i niespodzianka

Witam Was bardzo serdecznie chcę Was bardzo gorąco przeprosić za to, ze tak długo nie pisałan na blogu ale nie mogłam ze względu na naukę i brak chętnych do metamorfoz itp.


A teraz niespodzianka...
A więc KONKURS
Mam wielki problem z dopasowaniem ubrań, największy sprawiają mi te ciuchy


z tego powodu chcę abyście ułożyli jakiś zestawik z przynajmniej jednym ubraniem, gotowe prace zalinkujcie i pokarzcie swoje dzieła w komentarzu pod postem, nagrodą główną jest 50 sd serdecznie zapraszam do wzięcia udziału, konkurs trwa do tego piątku : )
Te ubrania znajdują się w ostatnim pokoju (białym) a ciuszki do zestwu znajdziecie w głównym i tam gdzie jest 39 artykułów czyli pod białym
Mam nadzieję, że jakoś zrozumiale wytłumaczyłam
POWODZENIA 
Ps.Jeżeli dużo osób weźmie udział nagroda się zwiększy także do roboty ! ; ]

                                                                                                                                             missmaja003xoxo

czwartek, 17 marca 2011

Makijaż


Przed: Z ubraniami było lepiej, ponieważ twój makijaż mi się specjalnie nie podoba jest w nim stanowczo za mało , ale jak kto tam lubi :)
Po:Zaczne od fryzury więc zmieniłam kolor i fryzurę, następnie dodałam czerwonej szminki, potem róż na policzki, na oczach masz tusz oraz fioletowy cień do powiek, mnie się podoba ale to Twoja lalka więc...

                                                                                                                       missmaja003xoxo